Wwe Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Undertaker'ın Wrestlemania 27'de ki Rakibi

John Cena
    John Cena
    Kurucu&John Cena
    Kurucu&John Cena

Başarı : 6521
    Rep Puanı : 0

Undertaker'ın Wrestlemania 27'de ki Rakibi   Empty Undertaker'ın Wrestlemania 27'de ki Rakibi

Mesaj tarafından John Cena Çarş. Haz. 23, 2010 12:09 pm

Undertaker yakında emekli olacak gibi duruyor.Ama eğer Wrestlemania 27'ye çıkarsa karşısındaki rakip kim olur ?. Bu sadece bir varsayım çıkacak gibi durmuyor ama çıkarsa rakibi kim olabilir ?. Seriyi kimsenin bitiremiyeceği kanaatindeyim.Benim rakibi olacağı düşündüğüm güreşçiler ve nedenlerini açıklayayım:

Kane:Son zamanlarda Undertaker'ın ölmesi haberi ve Kane'in bu yüzden bunu yapanı arama çabası ama işin içinde daha farklı senaryolar olabilir ve bunu ona yapan Kane olabilir.Ya da Undertaker hiç bir şey olmamış gibi ortaya çıkması Kane'i sinirlendirip feud'un başlamasına sebep olur.Ama bu feud benim için biraz kısa sürer gibi geliyor.Bence daha erken bir PPV'da bu maç olur ve biter diye düşünüyorum.

HHH:Triple H'in yakında döneceği haberleri dolaşıyor.Döndüğünde elbette feud'a gireceği kişi Sheamus olacaktır.Ama bu feud bittikten sonra HBK'in intikamını almak için Undertaker ile çekişmeye girebilir ve ikisininde kariyerinin sonlarına yaklaşmış olması bu feud'un olabileceğini düşündürüyor.Maçı Undertaker'ın alıp HHH'i emekli etmesi ve daha sonra kendisinin de bırakması gibi.
    Verdiğim bu nedenlerden dolayı siz hangisinin Undertaker'ın rakibi olmasını istersiniz ya da daha farklı bir rakip mi öngörürsünüz ?.Yorumlarınızı bekliyorum.

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 2:18 am